Zásuvky a vypínače, které si vás získají

Pryč jsou ty doby, kdy jste si nemohli vybírat! Dnes už si můžete zvolit prakticky cokoli, co vás jen napadne – od sedací soupravy, přes bytové textilie, až po zásuvky a vypínače. Ano, je to tak, i v tomto případě už máte možnost volby, a rozhodně nemusíte kupovat pouze šedou, béžovou anebo zářivě bílou barvu!
Můžete si dokonce vybrat nejen z bohaté barevné škály, ale také ze širokého tvarového provedení. To vše za předpokladu, že si zvolíte vypínače a zásuvky schneider.zástrčka v bílé zásuvce
Právě tento výrobce se nad provedením nepostradatelných domácích elektronických pomocníků zamyslel a přišel s neotřelým nápadem. S chytrým modulárním systémem, který umožňuje snadnou a rychlou výměnu unikátních rámečků na univerzálních strojcích. Takovou výměnu, kterou zvládnete hravě i vy sami, bez aktivní účasti elektrikáře. Takže pokud svůj byt osadíte univerzálními strojky schneider. Pak na ně kdykoli a bez nesnází připevníte jedinečné rámečky zásuvek a vypínačů, které si zvolíte podle vašich aktuálních potřeb.
Líbí se vám žlutá výmalba? Tak už neváhejte! Fandíte zelené? Ano, i takové zásuvky doma můžete mít! A dokonce nezapomněli ani na populární pastelové odstíny!zástrčka v šedé zásuvce
Takže od nynějška už můžete mít svůj domov vyladěný i do toho posledního, nejmenšího detailu, a ani zásuvky a vypínače vaši snahu nepokazí. A to vše půjde hladce, nebudete muset používat žádné speciální barvy ani tapety, kterými byste vypínače a zásuvky zamaskovali. Stačí, když si za velice výhodnou cenu nakoupíte potřebný počet designových rámečků přesně v takovém provedení, jaké se vám domů nejvíce hodí. A až je nebudete potřebovat a zatoužíte po změně, tak je lehce vyměníte za nové.
Je až k neuvěření, jak snadné to může být, a přesto jsme celé dlouhé roky museli snášet pohled na nevzhledné bílé zásuvky na barevných stěnách. Dnes už je to naštěstí dávno pryč.

5/5 - (2 votes)