Čáry, máry, fuk

Kouzelníci, čarodějové, černokněžníci nebo mágové byli vždy bytostmi bájnými a zajímavými, byli dobří i zlí, jako pohádkové postavy patří k jedněm z nejoblíbenějších a jsou oblíbeni napříč všemi generacemi.

S opravdovým kouzelníkem se ale můžete setkat tváří v tvář, i když to nebude ten, jakého znáte z pohádek. Ozvláštnit si jeho kousky ale můžete rodinou oslavu . A bavit se rozhodně budou všichni od jednoho roku do sta let.
karetní trik na ruce

Kdo je vlastně dnešní, moderní kouzelník? Je to obyčejný člověk z masa a kostí, může mít masku, ale nemusí, má rád tajemné věci, legraci, je plný překvapivých momentů.

Jestliže se rozhodnete si objednat služby kouzelníka, vystoupení trvá zhruba od dvaceti do jedno sta minut, záleží jen na vaší domluvě. Během svého výstupu může přizvat ke spolupráci i přihlížející a ukázat jim i tajemství jednoduchých triků.

Program se dá i přizpůsobit tomu, zda bude oslava určená pouze dětem nebo jen dospělým nebo budou diváci různého věku, jak dlouho bude trvat a také její místo. Jestliže ji plánujete na teplé letní dny, určitě bude výborným místem zahrada. Důležitý je také počet pozvaných, a to nejen kvůli tomu, abyste byli schopni zajistit pohoštění pro všechny, ale aby také pozvaný kouzelník věděl, kolik diváků bude jeho výstup sledovat, aby ho mohl pečlivě připravit a naplánovat.
hůlka a klobouk

Za služby kouzelníka zaplatíte zhruba od patnácti set korun českých za hodinu, záleží na náročnosti programu a délky produkce. Vystoupení plné čar a kouzel můžete spojit i s bublinovou show, ta by vás vyšla cca na šest tisíc korun českých.

Aby byla atmosféra opravdu jedinečná, nezapomeňte na dekoraci. Není problém v kamenném nebo internetovém obchodě najít vše potřebné, jsou takové, které se specializují přímo na nabídku párty doplňků. Oslavu můžete také ladit do jednoho stylu, např. pirátského nebo loupežnického, fantazii se meze nekladou.