Informační systém

Nabízíme podstatné ulehčení práce pro všechny firmy, které toho mají hodně a chtěli by, aby bylo všechno v pořádku a všechno dobře sedělo. Naše skvělé informační systémy pro firmy, zahrnují jak finanční účetnictví, manažerské účetnictví, mezinárodní účetní standardy, majetek, skladové hospodářství, řízení zakázek, objednávky, lidské zdroje, časová evidence, docházka, plán služeb, správa kontaktů, informace o klientech, hromadná korespondence, řízení vztahu se zákazníky, evidence výkonu a mnoho dalších služeb, které vám tento informační systém nabízí. Díky tomu budete umět svoji práci mnohem lépe zorganizovat a budete ji mít přehledně uloženou v počítači. Když vám přijde kontrola, tak budete přesně vědět, jak a kam se máte podívat. Je to jak jednoduché a rychle, úsporné, tak i pro vás to bude velmi přínosné a my vám všechno nachystáme a naučíme vás, jak s programem pracovat.

podnikání

Máme pro vás nejrůznější akce a semináře, kterých se můžete i vy zúčastnit a podívat se na naše všechny projekty, které pro vás nabízíme. Máme opravdu hodně referenčních zákazníků – 26 000 a dále pomáháme daňovým poradcům a všem auditorům, aby měli práci mnohem lehčí a přehlednou. Pomohli jsme již přes 1800 daňovým poradcům. A to není ještě všechno. Můžeme se pyšnit číslem 130 obchodních partnerů celé České republice.

systém

Jednoduchost

Hlavně se snažíme, aby bylo všechno jednoduché na ovládání. Je velmi nepříjemné, když někdo chce používat program a neumí to s počítačem. Musí se s ním naučit a trvá mu to opravdu hodně dlouhou dobu. My jsme všechno zrealizovali a vymysleli tak, aby každý klient, který chce tento systém používat, byl schopný s ním pracovat. Chápeme i starší lidi, kteří mají s technikou mnohem horší zkušenosti než mladší generace, a proto jim všechno pomalu a pozorně vysvětlíme, aby nedošlo k nějakému omylu. Je to velmi jednoduché, a hlavně časověúsporné.