Náš bazén


Také máte na zahradě bazén? Pokud ano, tak se samozřejmě taky o něj staráte, protože by to jinak dopadlo strašně. Protože znám několik případů, kdy lidé si pořídili opravdu krásný a velký a drahý bazén, jenomže to potom tím haslo. Vůbec se o to nechtěli starat. Oni by se možná starali, ale neměli na to čas. Nebo je to vůbec nebavilo. Opravdu ale nechápu, co by bylo složitého na tom, kdyby si tito majitelé bazénu pořídili nějakou kvalitní filtraci do bazénu a také by si třeba jednou týdně pozvali nějakého čističe bazénu, který by jim bazén opravdu pečlivě a profesionálně vyčistil. Já si myslím, že tohle je opravdu hodně důležité. A to včetně zazimování bazénu.

Zimní bazén.

Protože zazimování bazénu je podle mého názoru opravdu tou první věcí, kterou byste měli na podzim udělat. Já sama jsem tohle jednou neudělala. O opravdu toho lituji. Ani vám potom nemusím popisovat, jak potom v létě bazén vypadal, když jsem ho nezazimovala. Byl popraskaný. Takže tady opravdu přišla jediná možnost, co dělat s rozbitým bazénem, který jsem tehdy na zimu nezamilovala. Musel jít pryč. Takže šel do šrotu. A byla jsem z toho velice nešťastná, protože za ten bazén jsem dávala tři tisíce korun. Jenomže máme malé děti, tak jsme si s partnerem řekli, že si pořídíme nový.

Průzračná voda.

Potom, když jsme měli nový bazén, děti byly opravdu nadšené a my jsme si s partnerem řekli, že jakmile nastane září nebo říjen, že ihned začneme zazimovávat bazén. A zazimování bazénu Bazenygluc je velice důležité a také to není úplně jednoduché. Já sama bych si spíše pozvala nějakého odborníka, který se v tom vyzná a nebo našeho souseda, který má bazén už sedm let a vždycky perfektně bazén zazimuje. Já si myslím, že pokud chcete si udržet stále v pořádku a ve skvělé kondici, že zazimování bazénu je opravdu na prvním místě. Zazimování bazénu je důležité.