Trubka ocelová a jak ji využít

Když se okolo sebe podíváme,využití je všestranné. Ať už se jedná o nábytek, stavebnictví, zámečnictví, sport, ale třeba také o naše pivovarnictví např: (jaderné reaktory, mosty, schodiště, lávky, atrakce na dětském hřišti, kola, koloběžky….). Správný kutil také nepohrdne a nechá si ulehčit práci a ještě má radost, jak to krásně vypadá a má dlouhou životnost, tento zázrak se jmenuje trubka ocelová https://www.mtz-servis.cz/, kterou využijeme i pro stavbu našeho plotu. Z toho důvodu pro Vás máme ocelové trubky všech průměrů a pro širokou škálu účelů.

rudlík ocel

Přiblížíme si nějaké vlastnosti : trubka ocelová je odolná proti nárazům, je pružná, pevná- (výroba zábradlí, dřezy) a snese i vysoké teploty, za svůj vzhled se také nemusí stydět-(lesk, mat, případně broušený vzhled) ocení každý. Ocel je stále základním materiálem ve většině odvětví strojírenství. Nejvíce používaná ocel je při rekonstrukcích, doplňování konstrukcí, nebo při jejich zesílení. A k tomu všemu je ocelová konstrukce plně recyklovatelná. Naše firma MTZ-servis.cz sídlí v krásném městečku, které se jmenuje Rudolfov u Českých Budějovic.

-stavebnictví (bezešvé, konstrukční – svařované, silnostěnné)

-zámečnické konstrukce (bezešvé, konstrukční – svařované, silnostěnné, tenkostěnné)

-vodohospodářské a inženýrské stavby

-energetika (ocelové trubky tlakované pro plyn, páru apod.)

ocelová pouta

Trubky ocelové bezešvé, trubky podélně svařované, trubky spirálově svařované: DN (Diameter Nominal): DN 50, DN 65, DN 80, DN 100, DN 125, DN 150, DN 200, DN 250, DN 300, DN 400, DN 500, DN 600, DN 700, DN 800, DN 900, DN 1000, DN 1100, DN 1200, DN 1300, DN 1400, DN 1500, DN 1600 (ocelové trubky velkých průměrů).

Jen tak pro zajímavost: nábytek z oceli byl moderní, je moderní a stále moderní bude. Dříve se ocelová trubka https://www.mtz-servis.cz/ používala na psací stoly, které dnes mají ve sběratelství ocenění, také na židle a jiný nábytek, který se používal na denní potřebu.