Zmodernizujte svoje bydlení


V téměř každé domácnosti najdete televizi u sedačky, a tato část bytu či domu spolu s konferenčními stolky tvoří srdce domova, kde lidé tráví spoustu času s celou rodinou a přáteli. A obývací pokoj nebo odpočinkový kout v případě že máte kuchyni spojenou s obývacím prostorem, jsou ideální místo na ukládání věcí. Jen v minimu domácností nenajdete v obývacím prostoru žádnou skříňku pod televizí nebo vedle ní. Lidé sem odkládají třeba deskové hry, ovladače od audiovizuálních zařízení, nabíječky a podobné věci, které potřebují mít při ruce.

obývací stěna

Zároveň je dobré mít obývací prostory alespoň trochu sladěné. Není moderní ani hezké mít doma spousty nábytku. Nejlepší je jít zčásti cestou minimalismu, a všechny nepotřebné věci vyházet – nebo jim dát nový domov. Abyste měli v obývacím pokoji při ruce všechno co používáte třeba jen párkrát týdně, jsou ideální obývací stěny. Dají se dekorem sladit třeba s kuchyňskou linkou, pokud máte prostor sdílený, a můžete mít obývací stěnu složenou z více kusů nábytku. Mnoha lidem vyhovuje, že si mohou vybrat skříňku pod televizi, menší komodu třeba na servis po babičce a poličky, které mohou sloužit jako odkladiště rozečtených knih nebo jako místo pro různé dekorace.

obývací pokoj

Nenašli jste co hledáte?
Najít hezký nábytek dnes není vůbec jednoduché, protože obchody nabízí spíše kvantitu než kvalitu. Málokdy se stane, že najdete hezký nábytek, který by byl zároveň kvalitní a za dostupnou cenu. Ideální je nechat si alespoň kuchyňskou linku a obývací stěnu nechat vyrobit na zakázku.

  • Získáte jedinečný design, který jinde nekoupíte
  • Můžete si vybrat jaké skříňky budete potřebovat
  • Rozměry budou odpovídat tomu co potřebujete
  • Poměr cena a kvalita je rozhodně lepší než v obchodech

Nechte si vyrobit třeba i kuchyňskou linku, která vám vydrží celé roky a která bude odpovídat požadavkům na moderní bydlení.