Jak na dívky?

Zkoušeli už jste sbalit několik holek, ale žádná se nechytla? Nejspíše děláte mnoho chyb!

Tady máte pár poznatků:

– Zda má, holka o tebe zájem zjistíš už v komunikaci přes sociální sítě. Pokud Ti holka neodepisuje nebo odepisuje ale s fakt velkým zpožděním, očividně o tebe vůbec nemá zájem.

– Zapomeň na oslovení kočko, kočičko, buchto apod. Slušné holce to akorát přijde trapné a znechutí ji to hned na začátku konverzace.

pohledná dívka

– Za každou cenu ji hned nezvi na rande. Dej ji trochu prostoru si s tebou psát anebo prostor trávit čas s tebou a zároveň s dalšími lidmi. Nedávej však dívce najevo, že existuje pouze ona a bav se i s jinými lidmi, zároveň nedělej to, že budeš dívku jen schválně ignorovat.

– Nepiš ji každý den první. Vyčkej si, až ti napíše někdy sama. Tímto poznáš, že na tebe myslí a chce si sama od sebe s tebou psát a nikdo ji do toho nenutí.

– Po nějaké době vzájemného psaní či chození ven s ostatními kamarády ji pozvi někam, kde budete jen samy dva. Pokud bude zvát další kamarády, pravděpodobně pořád nemá zájem. Pokud pozvání přijme sama, jsi na dobré cestě.

– Na prvním rande se nesnaž na silu holku políbit. Vyčkej. Ona se k tobě sama přiblíží. Jestli to nebude na prvním rande, tak to vyjde na druhém.

sedící díva

– Nebal prosím tě holku, která má očividně úplně jiné zájmy než ty. Nedělej ze sebe pitomce, že tě zajímá každá maličkost jako tvou vyvolenou. Rychle by pak mohlo dojít k nedorozumění.

– Nevybírej holky podle oblečení. Některé holky chodí vyzývavě oblékány, to však neznamená, že tě chtějí jen do postele. Zkus dívku co nejvíce poznat. Ne všechny krásné holky jsou skvělé a ne všechny „obyčejné“ holky stojí za nic.

Když už budeš ve vztahu s danou dívkou, naslouchej ji a snaž se ji pomáhat. Buď jejím ochráncem, zároveň milencem a kamarádem. Dívka není tvým majetkem, tak se podle toho chovej. Je stejně jako ty svobodná bytost, která má své potřeby.