Jak oslovit ženu?

Mnoho mužů si myslí, že sbalit ženu je velmi jednoduché. Někteří mají trochu jiné představy, například že ženě pošlou fotku svého přirození a bude hned jejich, což je spíše naopak, mnohé ženy toto chování odradí, protože je velmi neinteligentní a neuctivé. Žádná žena není taková, že když spatří tuto „věc“, rozplyne se. Samozřejmě existují tyto případy, ale je jich opravdu málo a určitě muži poznají, když se zrovna o takovou ženu jedná. Tyto fotografie jsou otravné a vlastně i nechutné, protože tohle rozhodně není věc, kterou chce člověk v sedm hodin ráno vidět (a nejen v sedm hodin ráno) a navíc to není věc, na kterou ženy při výběru partnera dbají.

růže

I nechutné pokřikovaní na ulici se dá nahradit inteligentním pozdravem, který není tak daleko, že by při něm musel muž zvýšit hlas. Jemné oslovení, které neobsahuje trapnou narážku, která má být balicí hláškou jistě stačí. Každá žena by byla mnohem radši za toto než za pískání z auta či přímo troubení. Jednak je to nepříjemné pro ni, jednak pro samotné okolí a nikdo není celý žhavý a nakřivo slyšet toto. Pokud se vám líbí žena na ulici, oslovte ji, ale normálně, jemně, je to jen člověk, ne nějaká hračka. Může se stát, že vás odmítne, ale alespoň vám dá šanci. Normální muž toto ale ví a nepokřikuje, když si chce najít ženu svého života. Celkově narážky a být až moc otevřený není moc dobré, nechte se i trochu dobývat, ale zároveň i trochu dobývejte samotnou ženu, jen nebuďte nechutní. Jemný flirt stačí, ne že ženu pozvete rovnou k sobě do postele. Bude se cítit méněcenná a to nechcete.

rande

Pokud jde o to, kam ženu pozvat, jídlo prochází žaludkem, takže vyberte restauraci nebo nějaké fajn přátelské bistro, kde se bude cítit dobře. Každý je s plným žaludkem mnohem více veselejší než s prázdným. Bavte se, ptejte se, co má ráda, ptejte se na její rodinu, snažte jí ukázat, jak vás zajímá. Buďte vtipný – ženy mají rády vtipné muže.