Spořič času

Bohužel, ne úplně všechno tak vyřídit lze, ale to zatím nemůžeme ovlivnit. Většina institucí však má na takovéto případy na svém webu kolonku, kam možno psát své přání či požadavky.  

K tomu je potřeba mít jen jediné, a to internetovou přípojku. Bez ní se jaksi neobejdete. Pokud ji nemáte přímo doma, musíte jít tam, kde je. A pak je jen otázka toho, zda by se nedalo jít už přímo na kýžený úřad, či tam kam je potřeba. Pokud jste to absolvovali, tak si pak změřte čas. A přesně o tolik času jste se připravili zbytečně, když jste to mohli vyřídit doma a v pohodě.  

Kabely k internetu

Že nemohli, protože přípojku ještě stále nemáte. Hm. Není to jen výmluva? Dobrá, dejme tomu, že není a jen nevíte kam se obrátit. Zkuste to tedy přímo na internetové připojení Praha a uvidíte, že to bude vyřízeno k naprosté spokojenosti. Jistě napsat mail jim ještě nemůžete, tedy z domu, pak to zkuste odjinud, anebo prostě zatelefonujte. Již při tomto prvním rozhovoru si můžete stanovit podmínky. Hlavně tedy jakou chcete rychlost a kolik chcete platit. Ono to totiž navzájem souvisí. Pokud ještě nevíte, tak si počkejte na příjezd jejich pracovníků a tím vám vše podrobně vysvětlí a snad v rámci možnosti i předvedou.  

Ona ta rychlost se lidským okem tak moc nepostřehne, zase tak obrovský rozdíl to není. Chcete-li jen surfovat a občas poslat mail, tak vás vlastně nějaká rychlost zajímat ani nemusí, protože tyto činnosti zvládá i ten nejpomalejší tarif. Ovšem chcete-li se dívat na video v lepším kvalitě, je lepší vyšší rychlost, jinak se vám bude obraz sekat a „kostičkovat“.  

Intenet v tabletu

Technici firmy vám to vysvětlí podrobněji a lépe. Pak natáhnou kabel, nebo už tam je a oni vám vše zapojí dle přání. Pokud chcete využívat wi-fi síť, není problém.  

Uvidíte, že se vám s internetovým připojením život zlepší a že budete nadmíru spokojeni. A to je účel této věcičky.