Únikové hry

Hledáte jedinečnou netradiční hru pro vás a vaše známé? Jste milovník všech her a rád se do nich pouštíte po hlavě? Nadchnete se z obyčejné deskové hry, ve které najdete vzrušení a pocit blaženosti? Rádi hrajete Aktivity, Krycí jména, TelePatii a mnoho dalších? Řešení záhad je to pravé pro vás? Vyžívate se v tajném hledání ztracených předmětů a rádi zapojujete logické myšlení? Máme to pravé právě pro vás. Vyzkoušejte únikové hry pro dva až pět osob. Vhodné pro skupinu kamarádů i pro rodinu s dětmi. Hry se hodí i jako dárek k narozeninám nebo na významné dny ke kterým patří rozlučka se svobodou, výročí, firemní akce, školní výlet. Hra je dobrým klíčem k poznání svých spoluhráčů a bližšímu seznámení. Escape game Enigma Escape nabízí dvě základní hry a to Dvojitého agenta a Samaru.

agent

Dvojitý agent patří k naší první zahajovací hře. Hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Stáváte se tajným agentem, který řeší záhadu zmizelého kolegy George. Těsně předtím co se ztratil se s vámi sešel a sdělil vám, že se dostal k tajným dokumentům s krycím jménem “Hvězda”. Tyto dokumenty jsou velmi důležité pro Sovětský svaz a mohli by vést k převratu. Je to klíč k ovládnutí světa. Vaším úkolem bude zjistit co se stalo s vaším kolegou a kam se tajné dokumenty dostaly? Zabráníte, aby nepadli do špatných rukou? Je to jen na vás a čas vám běží. Zachraňte agenta George a spaste svět.

Druhou hrou je Samara, která je vytvořena na podmětu hororového filmu Kruh, který vešel na filmová plátna v letech dva tisíce dva. Hra není doporučována dětem mladším deseti let. Ve hře jsou lekavé scény a hra by tak pro vás mohla skončit dřív. Cílem hry je získat záhadnou videokazetu, která vám předpoví během pár dní smrt.

videokazeta

Budete mít odvahu si kazetu pustit a zjistit, cos e děje? Zachraňte obyvatele města včas. Zničte kazetu na místě pohřbené Samary. Čas vám běží.