I malá nemovitost vám zajistí pěkné peníze

Ani záznam v registru, ani nižší bonita už vás nezastaví, když máte v úmyslu půjčit si peníze. Samozřejmě, že ne v bance, ale v nebankovní společnosti. Tam totiž mají pro lidské potřeby pochopení a ušijí vám úvěr na míru – přesně takový, který se vám bude dobře splácet, takže o něm prakticky ani nebudete vědět.
mince s dírou – detail
Nebankovní úvěry mají jedno specifikum, stejně tak jako americká hypotéka vyžadují ručení nemovitostí. To může na první pohled vypadat složitě a mnozí se nad tím pozastaví. Ve skutečnosti je to velkou výhodou takové půjčky.
Záruka v podobě nemovitosti dává věřiteli silnou jistotu, že své finanční závazky, které vůči němu máte, budete pravidelně a bez potíží splácet. Prostě proto, že k tomu máte velkou motivaci. A pokud byste náhodou nespláceli, získá věřitel dostatečnou náhradu vynaložených sil i prostředků. Nicméně není třeba se hned obávat nejhoršího – nebankovní úvěry jsou proslulé tím, že vám nabízí podmínky šité na míru vašim potřebám. Tedy takové, které nebudete mít problém dodržet. Navíc, díky silné záruce vám poskytovatel půjčky nebude klást do cesty žádné další zbytečné překážky tak, jako tomu je v případě, když si chcete peníze půjčit v bance. Takže hurá pro nebankovní půjčku!
cent na stole, desetník

Jaká nemovitost je ta pravá?

Takovou otázku si samozřejmě automaticky položí každý, kdo o zmíněném typu půjčky začne uvažovat. Jen málokdo má na výběr více druhů nemovitostí, většinou se jedná o majetek v podobě bytu a garáže, a tak podobně. Proto věřte, že i malá garáž může být ideální volbou, pokud nepomýšlíte na vysokou sumu peněz. V opačném případě byste měli přijít se silnější zárukou, třeba v podobě bytu. Vzhledem k tomu, že je možné uzavřít i hypotéku na družstevní byt, vaše možnosti, jakou nemovitost zvolit, jsou opravdu široké.
A co v případě, kdy žádný majetek nemáte? I to je možné snadno a chytře vyřešit prostřednictvím ochotného spoluručitele.