Poskytujeme podnikatelské úvěry

Podnikatelský úvěr si mohou sjednávat podnikatelé, firmy a osoby samostatně výdělečně činné, protože ty mají také založené vlastní podnikání. Podnikatelský úvěr má navíc trochu jiná pravidla, než je tomu v případě spotřebitelského úvěru.
Jaké jsou podmínky a vlastnosti tohoto úvěru?

pytel s penězi

  • Podnikatelský úvěr má název americká hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů. Úvěr je možné sjednat od 18 let. Ručíte nemovitostí vlastní, nebo do zástavy můžete dát nemovitost třetí osoby, která s vámi podepíše smlouvy. Poskytujeme finance i podnikatelům, kteří mají exekuce nebo jiné dluhy. V tomto nevidíme problém a rádi vám pomůžeme https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.
  • Úvěr se dá získat i za podmínek, že máte záznam v registru. Proto se tento způsob nazývá bez registrů, protože naše společnost registry neřeší. Ano díváme se, jestli máte záznam, protože je to důležité, ale záznamy právě v našem případě poskytnutí úvěru tolerujeme, takže i pokud záznam máte, můžeme vám úvěr poskytnout.

Žádné skryté poplatky

Jakmile se na nás obrátíte, čekejte pouze seriózní jednání, přesné a pravdivé údaje. Netajíme žádné poplatky, ani sazby, na vše upozorňujeme předem. Nic netajíme. Předem však u nás neplatíte žádné poplatky. Jsme seriózní a profesionální společnost, zabývající se půjčkami a úvěry.

euro mince

  • Tolerujeme i nízké daňové přiznání u podnikatelů. Neřešíme vaše příjmy, podnikatelské úvěry mají mírnější pravidla, a proto můžeme podnikatele potěšit touto dobrou zprávou. Nevadí nízké příjmy ani nízké daňové přiznání.
  • Americký úvěr je bezúčelný. Peníze v podnikání můžete použít jakýmkoliv způsobem.
  • Klienti často využívají peníze, aby zaplatili dluhy, faktury, ale také exekuce, nebo zvolili konsolidaci půjček. Zaplatit můžete nedoplatky, OSSZ, VZP, poplatky finančnímu úřadu a spoustu dalšího. Navíc můžete také nakupovat, hradit běžné potřeby a financovat další potřebné záležitosti.