Peníze potřebuje každý z nás

Peníze občas potřebuje každý z nás. Nejenom občas, ale každý den. V případě podnikatelů však může jít o poměrně vysoké částky. Pouze za jeden jediný den může mít firma náklady několik tisíc, desítek tisíc i statisíc, podle toho, kolik zaměstnává zaměstnanců. Není proto jednoduché udržet takovou firmu v chodu a v provozu bez dluhů nebo exekucí. Ať už jde o malou firmičku s jedním zaměstnancem, nebo o střední podnik s desítkami zaměstnanců nebo rovnou o nadnárodní korporaci s tisíci zaměstnanci. Může jít také o jednoho samotného živnostníka, který provozuje činnost jako OSVČ. Každý občas potřebuje peníze nebo finance navíc, či na splacení dluhů nebo exekucí.

dohoda

  • Dostali jste se také do podobných problémů? Vyřešte je jednou pro vždy. Podnikatelský úvěr bude to pravé. Má velice výhodné podmínky a je daleko výhodnější než například běžná půjčka. Ručí se samozřejmě nemovitostí a může jít o dům, byt, pozemek, halu, administrativní budovy, kanceláře, hotely, penziony, nájemní domy a mnoho dalšího. Získáte 50 až 70 % z prodejní ceny, kterou stanoví nezávislí profesionální odhadci.

Nechejte si zpracovat návrh

Pro všechny firemní nebo podnikatelské potřeby je možné zařídit si podnikatelský úvěr pod názvem hypotéka bez doložení příjmu. Ten si mohou sjednávat právě podnikatelé, firmy a OSVČ. U podnikatelského úvěru je vyřízení velice rychlé, schválení do 24 hodin a nemusíte složitě dokazovat ani příjmy. Navíc je zde tolerance záznamů a takovéto úvěry si stále drží nízké úrokové sazby. K tomu připočítáme dlouhou dobu splácení a máme úvěr šitý na míru pro vaše potřeby.

pokladnička

  • Návrh vám zpracujeme zdarma. Z něj se můžete dozvědět základní informace. Stačí zaslat fotografie nemovitosti a vyplnit online žádost.
  • S penězi můžete hradit exekuce, konsolidovat půjčky, vyplatit zástavy a mnoho dalšího. Nedělejte si starosti s financováním potřebných věcí ve firmě, když si můžete vzít výhodný úvěr. Ručení nemovitostí vám zajistí velice nízkou úrokovou sazbu. I soukromé společnosti poskytují výhodné úrokové sazby, stejně tak, jako je tomu v případě běžných bankovních institucí, které znáte. Úrokové sazby jsou u bankovních a soukromých podnikatelských úvěrů srovnatelné.